Dilhâne Şiir Antolojisi

Dilhâne Dergisi'nin 2021 yılında yayımladığı şiirlerden oluşan "Şiir Antolojisi" kitabı, e-kitap olarak Google Kitaplar'da yayımlandı.

Temin Et
Gönül Teline Dokunanlar

Dilhâne söyleşilerini tek bir kitapta toplayarak basılı yayın dünyasına harika bir eser kazandırdık. Ömer Tuğrul İnançer, Hayati İnanç, Yavuz Bülent Bakiler, Bahadır Yenişehirlioğlu gibi isimlerle yapılmış tüm söyleşilerimizi bu kitapta bulabilirsiniz.

Temin Et
15 Erbâb-ı Dil'den Şiirler

Bir insana erişmenin ve ruhuna dokunmanın en güzel yollarından biridir şiir. Kelimelerin birbiriyle olan aşkını anlatır ve bu anlatım sırasında insana dair olgularıyla bizlere dokunur. Dilhâne işte böylesine aziz bir uğraş ile tüm topluma ulaşmayı amaçlayan bir şiir kitabıdır. Şiir sahip olduğu varlığın içerisinde bir fikre sahiptir. Bu fikirle kavurur cümleleri ve ortaya bir dünya mirası ortaya çıkarır. Şiirin insana sağladığı huzuru ve yüceliği fark eden birçok söz ve kalem ustası; ömürlerini bu alanda sarfetmişlerdir. Bizler on beş Dilhâne şairi olarak bu amaca hizmet etme gayesi ile Dilhâne şiir kitabını istifadenize sunmuş bulunmaktayız.

Temin Et