Sıradaki içerik:

Gece Vardiyası – 4

e
sv

Biz Gideriz

avatar

Yusuf Duru

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

(Okunma Süresi: 3 dakika)

50 bin yazıyla

50.000 rakamla

Elli bin… açık yazıyla…

Yani anlayacağınız elli bin tır silah ve mühimmatı gönder, ardından oradaki üç beş tane çapulcuya eğitim vermesi için, milyonlarca dolar harcadığın askerlerini uzman sıfatıyla bölgeye yolla, üstüne üstlük “Arkadaş benim sınırıma mühimmat ve katil çapulcu sürüsü olarak yığılanlara karşı ben ülkemi korumak zorundayım” diyerek harekat başlatan, müttefikim dediğin Türkiye, bağımsızlığını, bölünmez bütünlüğünü ve ülke güvenliğini korumak için harekat başlatsın, çık terbiyesizce, ahlaksızca, yüzsüzce ve onursuzca devlet başkanı olarak barış adına harekatın durdurulmaması halinde yoğun yaptırımlar uygulayacağım diye açıklama yap.

Düşman her zaman böyle yapmıştır. Öyle ki bu düşmanın ilk haysiyetsizliği değildir. Çünkü Müslüman Türk’ün yine kendisinden başka dostu yoktur.

Evet Barış Pınarı Harekatından bahsediyoruz. Şu anda sınırlarımızın ötesinde arslanlarımızın sürdürdüğü ve tüm dünyaya aynı zamanda insanlık ve onurlu bir savaşın nasıl verilmesi gerektiğini öğreten yiğitlerimizin yürüyüşünden bahsediyorum.

Dikkat edin içeride ve dışarıda rahatsız olan kitlelerin tamamı şerefini kaybetmiş, haysiyetini yitirmiş, onurunu yerlere, ayaklar altına düşürmüş, yüzsüz, iki yüzlü, vicdanı kara vahşi batı ve onun içimizdeki uzantılarıdır.

Asırlardır doğunun her karışında kitleler halinde öldürdükleri, sömürdükleri, katlettikleri insanları unuttular, sadece sınır güvenliğimizi sağlayarak oluşturulacak güvenli bölgeye, misafir olarak ülkemizde kalan mültecilere yerleşim yeri açacak olan harekatı eleştirip, yaptırım uygulamakla tehdit ediyorlar.

Elli bin tır silahı veren siz,

Neredeyse her gün yeni bir isimle yeni bir terör gurubunu hayata geçirip bölgenin başına musallat eden siz,

Arap baharı deyip aptal ve ahmak toplulukları gaza getirerek huzurlarını kaçıran, ülkelerini karıştıran ve kaosa sürükleyen siz,

Pembe, turuncu, kahverengi gibi acaib-i garaib isimlerle halkın hezeyan noktasında sokaklara dökülmesi için provakatif eylemler yapan yine siz.

Sözde medeni, özde vahşi batı.

Sözde insancıl, özde vampir gibi kan emen batı.

Üretimi sıfır olan ülkelerin, sömürgelerinden çaldıkları, rakamlarla açıklanamayacak kadar büyük zenginliklerin nerelerde, nasıl harcandığı, ülkelerini müreffeh hale getirebilmek için ne oyunlar çevirdikleri yakın ve uzak tarihlerde canlı yada öldürülmüş, katledilmiş, yok edilmiş kitlelerce malumdur.

Günümüz dünyasında doğu ile batı arasında keskin çizgilerle ayrılan en önemli özelliğin ne olduğu sorulacak olursa,

Batının sefih, ahlaksız, hayasız, imansız, iz’ansız, ferasetsiz, vicdansız kanlı iştihası ve hayvani arzuları neticesinde döktükleri kan,

Doğunun ise insan merkezli medeniyet anlayışı.

Eserlerine bile bu kara vicdanları yansıyan sözde medeni, özde vahşi batının hangi şehrini gezerseniz gezin güzellik ve medeniyet adına müfessih bir hayatın sergilendiğini göreceksiniz.

İşte bu kara kançaloz ruhlu ahlaksız batılılar ve onların içerideki haysiyet düşkünü, kubur faresi kılıklı yandaşları şimdide kalkmış insanımızı, ülkemizi, sınırlarımızı teröristlerden korumak amacıyla giriştiğimiz Barış Pınarı harekatını eleştirmeye cürret ediyorlar.

Hadi oradan kubur faresi kılıklı ,zerzevat ruhlu, terbiyesiz mahluklar. Siz kim, barıştan, plandan, harekattan dem vurmak kim. Siz girdiğiniz yere kan, gözyaşı ve nefretle gidip yüzlerce yıl sürecek kaosu götürüyorsunuz. Biz ise gittiğimiz her yere insanlığı vicdanı, merhameti ve ahlakı götürüyoruz.

Sizin askerleriniz çapulculuk yapar, ırza ve namusa tasallut eder, değerli olan her şeyi çalıp memleketine götürmek için türlü hilelere başvurur, güya medeniyet ve refah götürmek üzere gittiği ülkelerin bütün değerlerini hırsızlık ederek utanmadan, şerefsizce haysiyetsizce alıp kendi ülkesine götürür, buna da savaş ganimeti diyecek kadar alçalır,

Ama benim Mehmetçiğim gittiği her yere barış götürür, insanlık götürür, adalet götürür, imar götürür, merhamet götürür, sıcak bir sevgi götürür.

Gittiği her ülkenin yer altı ve yer üstü tam zenginliklerine saygı gösterir, kendisine ait olmayan hiçbir şeye dokunmaz, koruma altına alır, zamanı geldiğinde de esas sahibine teslim eder.

Hırsızlığınıza delil mi istiyorsunuz? Irak ve Kuveyt’ten çalınan milyarlarca dolar değerindeki yer altı ve yer üstü zenginlikleri, tarihi eserler ve daha neler neler.

En önemlisi insanların çaldığınız hayatları, umutları, sevgileri, gelecek planları. Çocukların hayatları, çocuklukları, umutla bakmayı unuttukları gelecekleri.

İşte tüm bunların önüne geçebilmek ve sizin güdümünüzde, sizin verdiklerinizle şımaran, kendini bir matah zanneden üç beş serseriye hadlerini bildirmek için barış planı harekatı yapılmaktadır.

Ha diyorsanız ki savaş daha yeni başladı. Ala ve rana. Bizde yeni ısınmıştık zaten. Haydi bakalım hodri meydan. El mi yaman bey mi yaman.

Barış Pınarı harekatına katılan tüm Mehmetçiklerimize Rabbim yardım etsin. Muzaffer eylesin. Düşmanlarını zelil ve perişan etsin, onları inşallah en aşağı derecelere kadar indirsin. Cehennemi zümeraya konuk etsin.

Biz gideriz, nerede bir mazlum varsa onun yardımına gideriz.

Biz gideriz, nerede bir garip varsa onun elinden tutmaya gideriz

Biz gideriz, nerede bir gözü yaşlı varsa onun gözünün yaşını silmeye gideriz

Biz gideriz, nerede bir yetim ya da öksüz varsa boynu bükük, onun boynunu doğrultmaya ve yalnız olmadığını söylemeye gideriz.

Biz gideriz, nerede bir zalim varsa başını ezmeye gideriz,

Biz gideriz nerede bir katil varsa, dünyasını başına yıkmaya gideriz,

Biz gideriz, nerede bir vatan haini varsa, destek aldıkları ve arkasına saklandığı şerefsizlerle birlikte vatan bildikleri dünyalarını başlarına yıkmaya gideriz.

Biz adaletin, saygının, sevginin, hoşgörünün, tevazunun, birlikte yaşamanın, birbirine katlanmanın ve dahası insan olmanın erdemini tatmış, insanı tanıyan ve kendisine inanan, kendisini bilen, Türk milletine saygılı tüm dostlarımızın yanındayız.

MEYDANDA KALIRSAK YAZILSIN TAŞA

KADERDE NE VARSA O GELİR BAŞA …

Biz gideriz. Çünkü biz Allah’ın askeri ve kılıcı, Rasulullah’ın ümmetiyiz.

Biz Türk ordusuyuz!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.