1 Yıl Oldu..

Dilhâne 1. yılını doldurdu. Her şeyiyle sıfırdan başladığımız bu yolda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

1 yıl önce büyük umutlarla çıktık bu yola. 1, 2, 3 kişi derken şuanda 53 kişilik geniş bir ekip oluşturduk. Ekibimizden bahsetmek istiyorum biraz.

Yayın Danışmanımız Mümin Numan Munis'e değerli fikirlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tasarımcımız Gamze Demirelli, tüm dergiyi ve sosyal medya görsellerimizi büyük inceliklerle tasarlayarak gözümüze hitap etti. Gönlün Sesi mahlası ile seslendirmen kardeşimiz ruhumuzu okşadı. Esra Keleş sosyal medya içerik sorumlumuz oldu. Kübra Agiş ve Şeyma Öztürk şiir seçkileri ile dergimize renk katmaya devam ediyor. Cihat Barış'ın "Abuzittin" şiirini unutmak mümkün mü ? Enes Yanık harika animasyonlar ile Dilhâne'ye farklı bir görsel şölen ziyafeti yaşatıyor. Faruk Yıldız ve Naif Karabatak'ın hikayelerinin tadı ise bir başka.. İbrahim Hakkı Kaymak, Tahir Ceyhun Yıldız, Durmuş Ali Ertaş ise kıymetli editörlerimiz. Bir de Kerem Rahmetullah var, idari işler sorumlumuz. Rüstem Pehlivanlar'ın heyecanı bizi de daha enerjik yapmıyor değil. :) Leyl-i Mercan ilk günden beri hep yanımızda oldu kendisine teşekkür ederiz. Asiye Eroğlu Keşf-i Köşe'de bizi güzel gezintilere çıkartıp bilgimizi arttırıyor. Hasna Para'nın hazırlamış olduğu söyleşiler ise oldukça güzel.. Gülden Bayraktar’ın inancı ve azmi ise bizi mutlu ediyor..

İsmini yazmayı unuttuğum, yazdığım halde yeterli teşekkür edemediğim arkadaşlarımdan özür dilerim..

Bizler Dilhâne'de hiç kimseyi düşüncesi itibarı ile ayırt etmeden aramızda görebilmek onlara gönül hanemizi yansıtabilmek için bu hizmetin içinde yer alıyoruz. Bizleri her ay gönül hanesine misafir eden, ilk günden bu yana hep yanımızda olan tüm okurlarımıza teşekkür ediyorum. Daha güzel günlerde, daha güzel sayılarda birlikte olabilmek duası ile..

(0) Yorum
Yorum Yaz
İlginizi Çekebilir
Yeni Bir Ses: Dilhâne Çocuk

Dilhâne 1. yılını doldurdu. Her şeyiyle sıfırdan başladığımız bu yolda emeği geçen t&uu...

Yeni Kitap: Dilhâne Şiir Antolojisi - 2022 -

Dilhâne 1. yılını doldurdu. Her şeyiyle sıfırdan başladığımız bu yolda emeği geçen t&uu...

2022 Dilhâne Dergi Ödülleri

Dilhâne 1. yılını doldurdu. Her şeyiyle sıfırdan başladığımız bu yolda emeği geçen t&uu...